Gaziantep'te 2000 yılından beri hizmet veren Yeşim Baskı Merkezi, şehrin dijital baskı, ofset ve UV baskı konularında lider firmalarından biridir. İki ayrı şubesiyle şehrin önemli noktalarında perakende ve kurumsal müşteri grubuna hizmet veren Yeşim Baskı Merkezi, son sistem Xerox, Komori, Mimaki ve Roland baskı teknolojilerini kullanmaktadır. Yeşim Baskı Merkezi; grafik tasarım hizmetleri, fotoğraf çekim hizmetleri, tekstil üzerine baskı ile kağıt üzerinde dönüştürülen her türlü baskıyı müşterilerine sunmaktadır.

Mimaki JFX200-2513 EX Geniş Format Makinemiz Baskıya Başladı

  • 05 Ekim 2022
Mimaki JFX200-2513 EX Geniş Format Makinemiz Baskıya Başladı

Baskı teknolojilerinde makine parkurunu sürekli genişleten Yeşim Baskı Merkezi, Mimaki JFX200-2513 EX baskı makinesi, geniş format flatbed UV-LED baskı teknolojisinde yeni nesili tanımlıyor.


Mimaki’nin yeni 3D teknolojisi sayesinde, JFX200-2513 EX, Rasterlink 6 RIP’in yalnızca tek bir gri tonlamalı görüntü üzerinden otomatik olarak 17 katmana kadar doku oluşturabildiği 2.5D katmanlı baskıyı kullanıcılarıyla buluşturuyor. Her tonlama katmanı farklı bir şekilde işleniyor ve baskı yapılan malzemenin üzerinde çeşitli katman kalınlıklarına sahip olağanüstü gerçekçi bir derinlik yaratarak, kusursuz güzellikte dokular elde edilmesini sağlıyor. Yeni tasarlanan çapraz dizilimli baskı kafaları sayesinde, saatte 35m2’ye varan yüksek hızlı baskı modu ile renkli ve beyaz boyaların eş zamanlı basılması mümkün hale geliyor.